Pan WebFilter Pro – ücretsiz internet güvenlik programları

Pan WebFilter Pro – ücretsiz internet güvenlik programları

Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu27.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (27.5 MB)
541 kez indirildi

Puanlama

PROGRAM PUANI : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Pan WebFilter Pro programını indirip gelişmiş internet dünyasında ki faydalı bilgilerin yanın sıra diğer faydalı olmayan bilgilerden sizi koruma altına alan aynı zamanda türkçe dil desteği bulunan ve tamamen ücretsiz bir programdır. Pan WebFilter Pro programı kullanımı açısından oldukça kolay ve tamamen kullanıcı dostudur.

Pan WebFilter Pro programı dilerseniz evinizde dilerseniz internet cafenizde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.  Programın internet cafelerde kullanımına olanak sağlayan ve veri tabanı olarak Telekominikasyon İletişim Başkanlığının zararlı olarak listelemiş olduğu havuzu tamamen ücretsiz bir şekilde veri tabanınıza çekebilir ve eş zamanlı olarak güncellemelerde bulunabilirsiniz.

Pan WebFilter Pro programı bireysel olarak özellikleri arasında site engelleme, siteleri filtreleme, indirme için engel koyma ve sınırlı olarak indirme bunların yanı sıra zaman koyma ve otomatik olarak güncelleme gibi bir çok özelliği yer almakta. İnternet cafeler için özellik olarak yine aynı şekilde url engelleme ve filtreleme bunun yanı sıra url için kelime kısıtlaması da engelleyebilirsiniz. Cafenizde download için engel ve ya belli bir kota koyma sağlayabiliyorsunuz. Gelişmiş ağ desteğinin yanı sıra TİP’den almış olduğu havuzu programa entegre edebilirsiniz.

541 kez indirildi

Pan WebFilter Pro – ücretsiz internet güvenlik programları Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. mehmet diyor ki:

    teşekkürler